Speciāli uztura produkti ketogēnai diētai

Ir izstrādāti vairāki uztura produkti, tā saukta, diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem diētiskai lietošanai zāļu rezistentas epilepsijas gadījumā un citos gadījumos, kad  nepieciešama ketogēnā diēta.

KetoCal 3:1 un 4:1 var tikt lietoti gan kā vienīgie uzturvielu avoti, piemēram, zīdaiņiem. Ketocal var tikt piemērots kā vienīgais uzturvielu avots arī bērniem, kuri tiek ēdināti caur zondi. Ketocal ir piemērots lietošanai arī kā papildus uzturs, tas palīdz vieglāk ievērot ketogēno diētu, kā arī papildina organismu ar vitamīniem un minerālvielām.

Liquigen ir paredzēts diētas bagātināšanai ar taukiem. Tas satur vidējo oglekļa ķēžu triglicerīdus, kas vieglāk uzsūcas zarnu traktā.

KetoCal® 4:1

(ar vaniļas garšu un bez specifiskas garšas)

Diētiskai lietošanai bērniem kā vienīgo uztura avotu no 3 īdz 10 gadus veciem bērniem un kā papildus uztura avotu bērniem vecākiem par 10 gadiem.

Ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts pulverveida maisījums ar ļoti augstu tauku, bet zemu ogļhidrātu saturu un neitrālu aromātu. Ar uzturvielu attiecību- tauki (garo oglekļa ķēžu triglicerīdi) pret olbaltumvielas plus ogļhidrāti – 4:1.

Vairāk informācijas: šeit.

KetoCal® 3:1

Diētiskai lietošanai zīdaiņiem un bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam.

Nearomatizēts, ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts sausais maisījums ar ļoti augstu tauku un zemu ogļhidrātu saturu.  Ar uzturvielu attiecību- tauki pret olbaltumvielas plus ogļhidrāti – 3:1.

Vairāk informācijas: šeit.

Liquigen

Diētiskai lietošanai cilvēkiem, kuriem ir tauku absorbcijas traucējumi vai nepieciešama ketogēnā diēta. Vidēji garo oglekļa ķēžu triglicerīdu emulsija ar augstu enerģētisko vērtību. Šis produkts satur 50% vidējo oglekļa ķēžu triglicerīdus (MCT) un 50% ūdens.

Recepšu grāmatas ar Ketocal 3:1 un 4:1

NU-NBCS0062UK Recipe Book 3.1

NU-NBCS0063UK Recipe Book 4.1