Ieteikumi

GULĒTIEŠANAS RUTĪNA

Bērniem nepieciešama rutīna – paredzamas darbības, kas ļauj saprast, kas notiks tālāk. Tas palīdz izvairīties no lieka stresa. Izveidojiet nomierinošu rituālu pirms gulētiešanas, kas palīdzēs sagatavoties miegam! Piemēram – vannošanās, pidžamma, dziesmiņa. Gulētiešanas rituālu sāciet vienā un tajā pašā laikā gan darba dienās, gan brīvdienās, lai neizjauktu diennakts ritmu. Pēdējām darbībām vajadzētu būt jau bērna istabā/bērna gultiņā. Pirms miega noteikti nevajadzētu izmantot ekrānus (piemēram, televizoru, planšeti, telefonu) – gulēt traucēs ne tikai gaisma, bet arī uzmundrinošais saturs. Lejupielādē piemēru šeit.

MIEGA IETEIKUMI PUSAUDŽIEM

Ja ievērosi šos miega ieteikumus, Tev būs vieglāk aizmigt un uzlabosies miegs. Tu varēsi labi izgulēties un jutīsies daudz labāk dienas laikā. Lejupielādē šeit!

MIEGA DIENASGRĀMATA ZĪDAIŅIEM

Šī ir miega dienasgrāmata 2 nedēļām. Lai palīdzētu saprast bērna diennakts ritmu un paradumus, aizpildiet, lūdzu, to katru dienu! Lejupielādē šeit!

MIEGA DIENASGRĀMATA BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Šī ir miega dienasgrāmata 2 nedēļām. Lai palīdzētu saprast Tavu diennakts ritmu un paradumus, aizpildi, lūdzu, to katru dienu! Lejupielādē šeit!